Полтавці відвідали семінар з питань оподаткування у Харкові

Нещодавно близько 50 платників податків Полтавщини та спеціалісти ДПА у Полтавській області разом з представниками інших п'яти областей України взяли участь у кущовому семінарі з питань нарахування та сплати податку на прибуток та нововведень, передбачених розділом ІІІ Податкового кодексу України, який пройшов у Харкові в палаці культури ГУМВС України в Харківській області.

Крім фахівців податкової служби, у семінарі взяли участь також представники Міністерства фінансів України, ДННУ "Академія фінансового управління", Спілки аудиторів та Спілки податкових консультантів України.

"Семінаром у Харкові Державна податкова служба розпочинає ряд заходів, спрямованих на роз'яснення платникам положень Податкового кодексу у частині оподаткування податком на прибуток, надання їм необхідної консультативної допомоги. Це сприятиме уникненню напруги при адмініструванні цього податку та під час прийому звітності" - зазначила заступник голови ДПА у Харківській області Вікторія Шустова, відкриваючи семінар.

Під час семінару платники податків отримали компетентні роз'яснення фахівців стосовно нарахування та сплати податку на прибуток в цьому році, впровадження нової методології визначення оподатковуваного прибутку, "податкових канікул" та пільг, нюансів заповнення декларації з податку на прибуток. Крім того, учасники семінару отримали нагоду особисто поспілкуватися з фахівцями ДПС та отримати відповіді на питання під час кулуарних дебатів, а також поспілкуватися та обмінятися досвідом з платниками інших областей.

Всі учасники семінару, зокрема полтавці, відзначили гостинність харків'ян та щирість влаштованого прийому. Присутні на семінарі висловили вдячність організаторам заходу та звернули увагу на важливість проведення подібних семінарів як таких, що допомагають у вирішенні нагальних питань оподаткування.

 

 

Управління масово-роз'яснювальної роботи

та звернень громадян ДПА у Полтавській області