У роботі органів ДФС області одна мета - розвиток вітчизняного виробництва, стабільне економічне зростання області та держави

З цього питання цими днями відбулася розширена робоча зустріч в.о.начальника ГУ ДФС у Полтавській області Бориса Сидорова з керівництвом та працівниками Лубенської ОДПІ.

В зустрічі взяли учать також перший заступник начальника ГУ ДФС у Полтавській області Олег Леднік, заступник начальника ГУ ДФС у Полтавській області Жанна Кузнецова

На порядок денний засідання були винесені питання: про підсумки роботи Лубенської ОДПІ ГУ ДФС у Полтавській області у 2016 році та виконання завдання щодо забезпечення надходжень коштів до бюджетів усіх рівнів у першому півріччі.

Розпочинаючи роботу засідання Борис Сидоров відзначив, що органи ДФС області завжди працюватимуть спільно з представниками бізнесу «пліч о пліч» „Адже всі ми, і фахівці податкової та митної справи, і підприємці, прямуємо до однієї мети – розвитку вітчизняного підприємництва та, відповідно, стабільного економічного зростання області, та держави в цілому” – наголосив Борис Сидоров

За I півріччя 2016 року по Лубенській ОДПІ до бюджетів усіх рівнів надійшло податків та зборів на загальну суму 48 2 млн. гривень., з них до державного бюджету зібрано платежів 18, 2 млн. гривень., до місцевих бюджетів – 3,8 млн.гривень - відмітив Олександр Коломієць.

Лубенська ОДПІ ГУ ДФС у Полтавській області зі штатною чисельністю 95 працівників здійснює свою діяльність з обслуговування семи районів нашої області з центром у м.Лубни з Пирятинським, Гребінківським, Чорнухинським, Хорольським, Семенівським та Оржицьким відділеннями.

На території підвідомчій Лубенській ОДПІ проживає 256,5 тис.громадян та зареєстровано 3090 економічно активних суб’єктів господарської діяльності юридичних осіб та 7260 суб’єктів підприємницької діяльності громадян.

Борис Сидоров наголосив на злагоджену роботу керівництва Лубенської ОДПІ та якісне забезпечення завдань з наповнення надходжень до бюджетів усіх рівнів.

Під час проведення наради обговорювались проблемні питання в роботі ОДПІ за підсумками якої керівництвом ГУ ДФС дані завдання з метою їх вирішення.

 

Заступник начальника управління-

начальник відділу комунікацій управління

організації роботи ГУ ДФС у Полтавській області

В.В.Захарченко