ПРАЦІВНИКАМИ ОПЕРАТИВНОГО УПРАВЛІННЯ ГУ ДФС У ПОЛТАВСЬКІЙ ОБЛАСТІ ПРИПИНЕНО НЕЗАКОННЕ ВИРОБНИЦТВО ЛІКЕРО-ГОРІЛЧАНОЇ ПРОДУКЦІЇ

Працівникам оперативного управління Головного управління ДФС у Полтавській області на території Полтавської області припинено підпільний цех по незаконному виробництву алкогольних напоїв.

Зокрема, в рамках проведення спеціальних заходів під умовною назвою "Акциз-2016" та досудового розслідування кримінального провадження за ознаками ч.3 ст. 204 Кримінального кодексу України (незаконне виготовлення та збут підакцизних товарів з недоброякісної сировини) встановлено, що на протязі 2015-2016 років ряд осіб з метою отримання неправомірної вигоди проводили незаконну діяльність щодо виготовлення алкогольних напоїв, шляхом змішування спирту з водою та хімічними речовинами (барвниками і ароматизаторами). Отримана таким чином водно-спиртова суміш розливалася у тару різних об’ємів (тетрапаки, пляшки і пластикові ємності) та реалізовувалася населенню на території м.Кременчука, Кременчуцького, Глобинського та Семенівського районів Полтавської області під виглядом горілки і коньяку.

Під час проведення санкціонованих судом обшуків на встановлених місцях накопичення, виготовлення та реалізації підакцизних товарів і автотранспорту з незаконного обігу вилучено підакцизної продукції на загальну суму 466 тис. грн., у т.ч. близько 300 літрів спирту, майже 1 тис. літрів незаконно виготовлених алкогольних напоїв, ароматизатори для виготовлення коньяку, автотранспорт, за допомогою якого здійснювалося транспортування підакцизної продукції, знаряддя і обладнання для незаконного виробництва, а також порожня тара зі стійким запахом спирту.

Відібрано зразки вилученої продукції, які направлені для проведення експертного дослідження. У разі встановлення, що вказані алкогольні напої становлять загрозу для життя та здоров’я людей порушникам загрожує від 5 до 10 років позбавлення волі.

Заступник начальника управління-

начальник відділу комунікацій управління

організаії роботи ГУ ДФС у Полтавськійобласті

В.В.Захарченко