ЗА РЕЗУЛЬТАТАМИ АУДИТУ ГОЛОВНОГО УПРАВЛІННЯ ДФС ПОЛТАВСЬКОЇ ОБЛАСТІ ДО ДЕРЖАВНОГО БЮДЖЕТУ СПЛАЧЕНО 34,5 МІЛЬЙОНА ГРИВЕНЬ

Як повідомив в.о.начальника Головного управління ДФС у Полтавській області Борис Сидоров з початку року Головне управління Державної фіскальної служби Полтавської області здійснювало свою роботу відповідно до Плану основних питань економічної та контрольної роботи на 2016 рік.

Протягом січня – липня 2016 року управління аудиту здійснювало свою роботу відповідно до Плану основних питань економічної та контрольної роботи на 2016 рік.

Так з початку року працівниками аудиту проведено 439 документальних перевірок СГ, в т.ч. планових – 59, позапланових – 380. Кількість позапланових перевірок до показника минулого року зменшилася на 114 перевірок планових на 23.

За результатами контрольно – перевірочної роботи до Державного бюджету донараховано – 225,7 млн.грн., з яких узгоджено податкових зобов’язань – 60,5 млн.грн.

Крім того, зменшено залишки від’ємного значення ПДВ на 2,9 млн. гривень.

Зменшено від'ємне значення об'єкта оподаткування податком на прибуток на 48,2 млн.грн., внаслідок чого упереджено несплату податку на прибуток на 9,8 млн.грн.

До Держаного бюджету із донарахованих сум сплачено – 34,5 млн.грн., рівень стягнення становить 57,0 відсотка, рівень узгодженості донарахованих сум - 26,8 відсотка.

 

Заступник начальника управління-

начальник відділу комунікацій управління

організації роботи ГУ ДФС у Полтавській області

В.В.Захарченко