Перетин митного кордону України в зоні уваги ЗМІ

Черговий брифінг пройшов днями в Полтавській митниці ДФС. Серед питань, що обговорювалися: Закон України від 31.05.16 №1389-VIII “ Про внесення зміни до підрозділу 5 розділу XX “Перехідні положення” Податкового кодексу України щодо стимулювання розвитку ринку вживаних транспортних засобів”, що вступив у дію із 1 серпня поточного року, а також інші актуальні питання митного законодавства при перетині кордону України.

Із журналістами спілкувалися начальник відділу митного оформлення №1 митного поста «Лтава» Полтавської митниці ДФС Ігор Безрук та начальник відділу організації митного контролю Полтавської митниці ДФС Євген Богдан. Зокрема, коментуючи дотримання норм Закону України «Про внесення зміни до підрозділу 5 розділу XX “Перехідні положення” Податкового кодексу України щодо стимулювання розвитку ринку вживаних транспортних засобів», відповідно до якого суттєво знизилися ставки акцизного збору на вживані автомобілі, Ігор Безрук відзначив, що на разі ввезення іномарок на Полтавщині збільшилося, адже якщо раніше ввозили близько двох таких автівок у місяць, то лише у серпні поточного року в область привезли 12 автомобілів. Євген Богдан, розповів журналістам про особливості дотримання митних правил при перетині українського кордону, закликавши їх до співпраці у напрямку інформування полтавців. «Враховуючи те, що пора відпусток у розпалі, всі хто планує відпочити за кордоном, повинні дотримуватися норм чинного законодавства, щоб уникнути порушень та відповідальності за них», - підкреслив Євген Анатолійович.

Відповівши на питання представників регіональних мас-медіа митники пообіцяли й надалі систематично висвітлювати свою діяльність в ЗМІ, відповідно до єдиної інформаційної політики Державної фіскальної служби України.

Головне управління ДФС у Полтавській області