Незалежність – це символ нашої нації

Урочисті збори присвячені 25-й річниці незалежності нашої держави пройшли в Головному управлінні ДФС у Полтавській області. Привітати колег зі святом зібралися керівництво Головного управління, керівники структурних підрозділів та працівники обласного апарату.

„Незалежність – це символ нашої української нації. Це слава українського народу, це наша свобода, наша демократія та справедливість. Це наші цінності. В них наша єдність і наша сила”, - відзначив виконуючий обов’язки начальника Головного управління ДФС у Полтавській області Борис Сидоров. „Податкова служба - ровесниця незалежності нашої держави. І весь цей час територіальні органи ДФС сумлінно та чесно стояли на сторожі фінансових інтересів країни, підтримуючи її незалежність, єдність та самостійність”, - підсумував очільник обласної фіскальної служби.

Під час урочистостей з нагоди 25-річчя Незалежності України кращі працівники фіскальних органів Полтавщини отримали заслужені заохочення за особливі досягнення в роботі та якісне виконання виробничих завдань.

ГУ ДФС у Полтавській області