Наша мета – сильна, заможна і процвітаюча Україна!

Шановні полтавці, вітаю вас із світлими святами української державності – Днем Державного Прапора України та 25-ю річницею Незалежності України.

Незалежність – це символ нашої нації. Вона нагадує нам якого ми славного роду, що саме нам, українцям, властива повага до людської гідності, свобода, демократія та справедливість. Це наші цінності. В них наша єдність, в них наша сила. І ми завжди готові встати на їх захист та доводимо це сьогодні. Працівники територіальних органів ДФС області завжди стояли і стоять на сторожі економічних інтересів нашої держави, слідкуючи за тим щоб державна та місцеві скарбниці наповнювалися вчасно та у повному обсязі.

Шановні полтавці, щиро вітаю вас із святами! Щастя і процвітання нашій вільній, незалежній та єдиній Батьківщині! Здоров’я кожному із вас, добра, миру, віри, благополуччя в родинах і довгих років життя. Всім нам потрібна сильна, заможна та процвітаюча Україна. А Україні потрібні всі ми - наші руки, наші таланти, наш патріотизм та вміння жити на українській землі й бути українцями!

Колектив Головного управління ДФС у Полтавській області справжні патріоти своєї країни, тож привітати її із 25-річницею також вирішили патріотично - у вишиванках, заспівавши гімн України поблизу однієї з історичних перлин Полтави, музея-садиби Івана Петровича Котляревського.

З повагою,

в.о. начальника Головного управління

ДФС у Полтавській області

Борис Сидоров