Оперативниками ГУ ДФС у Полтавській області припинено незаконне виробництво лікеро-горілчаної продукції

Працівниками оперативного управління Головного управління ДФС у Полтавській області на території Полтавської та Черкаської областей викрито та припинено незаконне виробництво та реалізація алкогольних напоїв.

Зокрема, в рамках проведення спеціальних заходів під умовною назвою "Акциз-2016" та досудового розслідування кримінального провадження за ознаками частини 3 статті 204 Кримінального кодексу України (незаконне виготовлення та збут підакцизних товарів з недоброякісної сировини) встановлено, що протягом 2016 року громадянами України на території Черкаської області було організовано виробництво алкогольних напоїв, виготовлених з недоброякісної сировини, що становлять загрозу для життя і здоров'я людей при їх вживанні. Незаконно виготовлені алкогольні

напої реалізовувалися населенню за готівку на території Полтавської області.

 

Під час проведення слідчо-оперативних заходів з незаконного обігу вилучено, підакцизної продукції на майже на 1 млн. грн., у тому числі близько 1350 літри спирту, 5400 літрів незаконно виготовлених алкогольних напоїв та знаряддя й обладнання для незаконного виробництва.

Організаторам незаконного виробництва загрожує від 5 до 10 років позбавлення волі.

Головне управління ДФС у Полтавській області