„Орлятко” знову зустрічає малечу!

Більшість людей в наш час прагнуть уникнути проблем. Адже для них головне – це особистий спокій, спокій в сім’ї, вирішення побутових питань. Проте життя міняє своє значення, всі свої орієнтири, якщо твоя дитина хвора. В цій ситуації завжди стає страшно, опускаються руки. Хочеться втекти від усього цього, але ж ми всі розуміємо, що не можна. Адже те рішення, яке прийме ця людина, може змінити не лише майбутнє своєї дитини, а й майбутнє багатьох дітей.

Саме тому Полтавська обласна організація Всеукраїнської профспілки працівників органів ДФС та Головне управління ДФС у Полтавській області не залишилися осторонь проблем полтавських дітлахів, які мають певні особливості в своєму розвитку і вирішили допомогти.

Разом з благодійним фондом „Зернятко” днями вперше було відкрито п’яту зміну в чудовому дитячому оздоровчому центрі „Орлятко” для дітей з вадами розвитку. Разом з батьками 20 хлопчаків та дівчаток матимуть змогу протягом двох тижнів відпочити та оздоровитись на базі підшефного табору ГУ ДФС у Полтавській області.

Саме тут їх чекає різноманітний комплекс занять та процедур, розваги з кваліфікованими педагогами та вихователями. Вперше буде застосовано щоденні курси гіпотерапії – лікувальної процедури з використанням спеціально навчених коней.

Як зазначив в. о. начальника ГУ ДФС у Полтавській області Сергій Садовий під час відкриття п’ятої зміни: „Орлятко” завжди відкрите для дітей різновікових категорій. Тут відпочивають не лише діти працівників, а й хлопчики та дівчатка з малозабезпечених сімей, сироти та діти переселенців. Тож ми не могли залишитися осторонь і з радістю відгукнулися на пропозицію благодійного фонду „Зернятко” допомогти в цій шляхетній справі лікування та оздоровлення дітей з особливостями розвитку”.

І це дійсно так. Оздоровчий центр „Орлятко” вже давно набув слави одного з кращих на теренах Полтавщини, сюди прагнуть потрапити багато малечі, а деякі вихованці табору відпочивають тут вже не перший рік поспіль. Саме тут для них створено чудові умови. Інфраструктура оздоровчого центру складається з трьох житлових корпусів по 60 ліжко-місць, адміністративного корпусу, їдальні, приміщення бібліотеки, медпункту, комп’ютерного клубу. Крім того, до матеріально-технічної бази оздоровчого центру входить будинок відпочинку, облаштовані футбольне, баскетбольне та волейбольне поля, гімнастичні тренажери, столи для більярду та настільного тенісу, споруджено сцену для виступів маленьких артистів.

В „Орлятку” організоване раціональне, збалансоване п’ятиразове харчування. Діти харчуються у затишній їдальні на 200 посадочних місць. У щоденному раціоні, крім традиційних страв, обов’язково овочі та фрукти за сезоном, морозиво, йогурти, а також чимало інших смачних страв.

Маємо сподівання, що гарна сонячна погода, прекрасна природа та професійні працівники табору лише сприятимуть якнайшвидшому оздоровленню хлопчаків та дівчаток.

 

ГУ ДФС у Полтавській області