Основні показники правоохоронної роботи Полтавської митниці ДФС у січні-серпні 2016 року

Правоохоронна робота Полтавською митницею ДФС в січні-серпні 2016 року була спрямована на виявлення та фіксацію порушень митного законодавства, які наносять значну шкоду економічним інтересам нашої держави. Як повідомив в.о. начальника Полтавської митниці ДФС Валерій Остапчук, за результатами даної роботи у звітному періоді митницею було заведено 100 адміністративних справ про порушення митних правил на загальну суму майже 56,2 млн.грн.

Протягом січня-серпня 2016 року спільно з правоохоронними органами області митниками було проведено 12 спеціальних заходів, за результатами яких складено 12 протоколів про порушення митних правил. В ході цих заходів вилучено із незаконного обігу на території області товарів/предметів загальною вартістю 71,5 тис.грн.

В 2016 році в рамках проведення всеукраїнської операції «Рубіж-2016» Полтавською митницею ДФС в ході здійснення контрольних заходів у взаємодії з оперативним управлінням ГУ ДФС У Полтавській області було заведено 37 справ про порушення митних правил на загальну суму понад 55,8 млн грн.

З початку поточного року в рамках проведення всеукраїнської операції «Акциз-2016» Полтавською митницею ДФС в ході здійснення контрольних заходів у взаємодії з оперативним управлінням ГУ ДФС У Полтавській області було заведено 11 справ про порушення митних правил на загальну суму 71,5 тис.грн.

На порушників митних правил накладено адміністративні стягнення у вигляді штрафу на суму майже 1 млн. 353 тис. грн. Судами прийнято рішення про конфіскацію товарів/предметів, що були об’єктами митних правопорушень на суму 849,9 тис.грн.

 

Головне управління ДФС у Полтавській області