Понад 70 порушників трудового законодавства викрили представники фіскальних органів Полтавщини з початку року

Органи ДФС у Полтавській області систематично працюють в напрямку виявлення та упередження порушень податкового та іншого законодавства під час виплати заробітної плати й інших доходів громадянам, - про це зазначила заступник начальника Головного управління ДФС у Полтавській області Жанна Кузнецова.

Зокрема, впродовж січня-серпня 2016 року порушення законодавства під час виплати заробітної плати та інших доходів громадянам були виявлені по 71 суб'єкту господарювання. За результатами проведених документальних перевірок додатково донараховано податкових зобов’язань по податку на доходи фізичних осіб у сумі майже 9 млн. 923 тис. гривень, а також 755,8 тис. гривень єдиного внеску.

Крім того, завдяки вжитим органами Державної фіскальної служби області заходам, з початку року суб'єктами господарювання було додатково оформлено трудові відносини з 1761 працівником, що забезпечило додаткові надходження податку па доходи фізичних осіб та єдиного внеску в сумі 613,9 тис. гривень. До державної реєстрації суб'єктів підприємницької діяльності додатково залучено 374 особи.

Головне управління ДФС у Полтавській області