МЕШКАНЦІ ПОЛТАВЩИНИ СПЛАТИЛИ 2,8 МЛРД ГРИВЕНЬ ПОДАТКУ НА ДОХОДИ ФІЗИЧНИХ ОСІБ

З початку 2016 року до Зведеного бюджету надійшло 2,8 млрд.грн. податку на доходи фізичних осіб, - відзначає заступник начальника Головного управління ДФС у Полтавській області Жанна Кузнецова. А це на 0,9 млрд. грн. більше ніж за аналогічний період 2015 року.

Так, за 8 місяців поточного року місцеві бюджети отримали майже 2,1 млрд. грн. цього податку. До державного бюджету надходження склали 0,7 млрд. гривень. У фіскальному відомстві відзначають, що податок на доходи фізичних осіб є основним джерелом наповнення місцевих бюджетів, його питома вага в загальних надходженнях становить 56,1 відсотка. На другому місці з наповнення місцевих бюджетів області

є плата за землю. Зокрема, впродовж восьми місяців цього року власники землі та землекористувачі сплатили її у розмірі 674,3 млн. грн., що на 203,4 млн. грн. більше обсягу надходжень січня – серпня 2015 року.

 

Ще одним важливим джерелом доходів місцевих громад Полтавщини є єдиний податок. З початку року від суб’єктів господарювання Полтавщини надійшло 361,4 млн.грн. єдиного податку, що на 130,5 млн.грн. більше минулорічних надходжень за відповідний період.

 

Головне управління ДФС у Полтавській області