БЛИЗЬКО 2,2 МЛРД ГРН ЄСВ НАДІЙШЛО НА СОЦІАЛЬНІ ПОТРЕБИ ВІД МЕШКАНЦІВ ПОЛТАВЩИНИ

Як повідомила, заступник начальника Головного управління ДФС у Полтавській області Жанна Кузнецова, впродовж восьми місяців цього року платники Полтавської області сплатили майже 2 млрд. 189 млн. грн. єдиного внеску на загальнообов’язкове державне соціальне страхування.

Водночас, відрахування від підприємців – фізичних осіб склали більше 182 млн. гривень. Решта коштів надійшла від інших юридичних осіб.

За серпень поточного року платники єдиного внеску Полтавського регіону сплатили на рахунки Держказначейства близько 275 млн.грн. єдиного внеску на загальнообов’язкове державне соціальне страхування.

Нагадуємо, що з 2016 року роботодавці нараховують єдиний внесок на загальнообов’язкове державне соціальне страхування на суми нарахованої заробітної плати (доходу) найманим працівникам у розмірі 22 відсотків до визначеної бази нарахування єдиного внеску.

Також з початку року максимальну величину бази нарахування ЄСВ збільшено із 17 до 25 розмірів прожиткового мінімуму для працездатних осіб. З 1 травня 2016 року ця величина складає 36 тис. 250 гривень. Крім того, відтепер ЄСВ із заробітної плати (доходу) працівників не утримується.

 

Головне управління ДФС у Полтавській області