ОПЕРАТИВНИМИ ПРАЦІВНИКАМИ ДФС ПОЛТАВЩИНИ ВИКРИТО ДІЯЛЬНІСТЬ ПІДПІЛЬНОЇ АЗС

Як розповів перший заступник начальника ГУ ДФС у Полтавській області Олег Лєднік в ході проведення спеціальних заходів під умовною назвою "Акциз-2016", метою яких є посилення контролю за виробництвом та обігом підакцизних товарів, працівниками оперативного управління ГУ ДФС у Полтавській області виявлено "підпільну" автозаправну станцію в одному з населених пунктів Лохвицького району.

Так, на території приватного господарства оперативниками віднайдено спеціальне обладнання автозаправного комплексу, ємності для зберігання паливно-мастильних матеріалів, інше обладнання, за допомогою якого за готівкові кошти надавалися послуги із заправки автотранспорту пальним без реєстрації в якості суб’єкта підприємницької діяльності та сплати відповідних податків.

Під час перевірки з незаконного обігу вилучено майже 1 тону бензину марки А-95 та 8,3 тон дизельного пального. Приблизна ринкова вартість вилученого палива становить 200 тис. грн.

Відносно правопорушника складено адміністративний протокол за ст.164 КУпАП (Порушення порядку провадження господарської діяльності).

 

Заступник начальника управління-

начальник відділу комунікацій управління

організаії роботи ГУ ДФС у Полтавській області

В.В.Захарченко