Близько 80 порушників трудового законодавства викрили представники фіскальних органів Полтавщини з початку року

Органи ДФС у Полтавській області систематично працюють в напрямку виявлення та упередження порушень законодавства під час виплати заробітної плати й інших доходів громадянам, - про це зазначив в.о. начальника Головного управління ДФС у Полтавській області Сергій Садовий.

Зокрема, за січень-вересень 2016 року порушення податкового та іншого законодавства під час виплати заробітної плати та інших доходів громадянам були  виявлені по 76 суб'єктах господарювання. За результатами проведених документальних перевірок було додатково донараховано понад 10 млн. 112 тис. грн. податкових зобов'язань по податку на доходи фізичних, а також  772,3 тис. грн. єдиного внеску.

Крім   того,  завдяки   вжитим  органами  державної  фіскальної служби області заходам, з початку року суб'єктами господарювання було додатково оформлено трудові відносини з 2190 працівниками, що забезпечило   додаткові надходження податку па доходи фізичних осіб та єдиного внеску в сумі  779,8 тис. грн. До державної реєстрації суб'єктів підприємницької діяльності додатково залучено 429 осіб.

 

Головне управління ДФС у Полтавській області