На Полтавщині понад 3 мільйони гривень штрафів накладено на порушників митних правил з початку року

Як повідомив в.о. начальника Полтавської митниці ДФС Валерій Остапчук, за результатами правоохоронної роботи Полтавської митниці ДФС у січні-вересні 2016 року було заведено 110 адміністративних справ про порушення митних правил на загальну суму майже 56 млн.грн. 215 тис.грн.

А саме, з початку поточного року, спільно з правоохоронними органами області митниками було проведено 15 спеціальних заходів, за результатами яких складено 12 протоколів про порушення митних правил. В ході цих заходів вилучено із незаконного обігу на території області товарів/предметів загальною вартістю 71,5 тис.грн.

В 2016 році в рамках проведення всеукраїнської операції «Рубіж-2016» Полтавською митницею ДФС в ході здійснення контрольних заходів у взаємодії з оперативним управлінням ГУ ДФС У Полтавській області було заведено 37 справ про порушення митних правил на загальну суму понад 55,8 млн грн.

З початку поточного року в рамках проведення всеукраїнської операції «Акциз-2016» Полтавською митницею ДФС в ході здійснення контрольних заходів у взаємодії з оперативним управлінням ГУ ДФС У Полтавській області було заведено 12 справ про порушення митних правил на загальну суму 71,5 тис.грн.

На порушників митних правил накладено адміністративні стягнення у вигляді штрафу на суму майже 3 млн. 232 тис. грн.  Судами прийнято рішення про конфіскацію товарів/предметів, що були об’єктами митних правопорушень на суму майже 850 тис.грн.

 

Головне управління ДФС у Полтавській області