В Головному управлінні ДФС Полтавщини вітали ветеранів служби

Цілих дві визначних дати припали на цьогорічний кінець жовтня для працівників органів фіскальної служби, а саме:  30 жовтня 1996 року, тобто 20 років тому, було засновано Державну податкову адміністрацію України та обласні ДПА, а ще через 10 років потому було створено „Асоціацію ветеранів ДПС України”. Крім того, щороку 30 жовтня відзначається День вшанування пенсіонерів та ветеранів органів державної податкової служби України.

З цієї нагоди до Головного управління ДФС у Полтавській області запросили близько ста колишніх податківців, ветеранів служби. На початку урочистих зборів, колег привітав в.о. начальника ГУ ДФС в області Сергій Садовий, який звертаючись до ветеранів-податківців та колег-наставників подякував їм за багаторічну працю, професіоналізм, та відповідальність при виконання своїх обов’язків. «Саме ви стали основою податкової служби Полтавщини та створили її історію. Результатом вашої роботи став той величезний багаж досвіду, що ви передали нам, своїм наступникам», - підкреслив Сергій Володимирович. До вітальних слів приєднався і теперішній голова місцевого осередку ВГО „Асоціація ветеранів державної податкової служби України” Анатолій Бакун, який разом із керівництвом ГУ ДФС вручив винуватцям свята пам’ятні відзнаки, квіти і подарунки, побажавши їм щастя і добра на життєвій ниві.

Привітати своїх колег прийшли і працівники Головного управління ДФС області. Під час урочистостей, крім вітань та вшанувань, гості переглянули тематичний відеофільм, присвячений історії створення податкових органів регіону та насолодилися яскравим концертом.

 

Головне управління ДФС у Полтавській області