На суму понад 58 млн. гривень, працівниками оперативного управління ДФС Полтавщини викрито 21 злочин пов’язаний із умисним ухиленням від сплати податків

Як розповів перший заступник начальника ГУ ДФС у Полтавській області Олег Лєднік оперативними підрозділами ГУ ДФС у Полтавській області за 10 місяців поточного року викрито 60 кримінальних правопорушень у сфері оподаткування, бюджетній та митній сферах, 33 з яких  за фактами вчинення тяжких і особливо тяжких злочинів. З них, у взаємодії з органами прокуратури та Національної поліції викрито 27 кримінальних правопорушень, за якими слідчими підрозділами інших правоохоронних органів (прокуратури області, військової прокуратури та Національної поліції) розпочаті кримінальні провадження.

Із загальної кількості викритих кримінальних правопорушень 21 провадження розпочато за фактами умисного ухилення від сплати податків на загальну суму понад 58 млн. грн. (ст.212, ст.212-1 Кримінального кодексу України), 11 - незаконного обігу підакцизних товарів, 3 - використання підроблених марок акцизного податку, 4 - фіктивного підприємництва, 13 - привласнення, розтрати коштів шляхом зловживання службовим становищем, 4 - заволодіння коштами (податками) шахрайським шляхом та 3 — зловживання службовими повноваженнями, 1 – легалізація (відмивання) доходів отриманих злочинним шляхом.