Більш ніж 48 мільйонів гривень акцизного податку надійшло цьогоріч до держбюджету від полтавських платників

Надходження акцизного податку з роздрібної продажу підакцизних товарів до місцевих бюджетів Полтавщини у січні-жовтні 2016 року склали 377 млн. гривень. Як зазначив в.о. начальника Головного управління ДФС у Полтавській області Сергій Садовий, фактичні надходження до місцевих бюджетів зі сплати за ліцензії на право виробництво, оптової та роздрібної торгівлі алкогольними напоями і тютюновими виробами з початку року склали 25,4 млн. гривень.

За десять місяців поточного року забезпечено надання суб’єктам господарювання адміністративних послуг з видачі 61454 ліцензії на право здійснення роздрібної торгівлі алкогольними напоями і тютюновими виробами (в тому числі 3620 - на право торгівлі алкогольними напоями, 2534 - тютюновими виробами).

З метою запобігання фактів порушень вимог чинного  законодавства при здійсненні реалізації алкогольних напоїв і тютюнових виробів працівниками відділу контролю за обігом та оподаткуванням підакцизних товарів ГУ ДФС області було проведено 209 фактичних перевірок роздрібної торговельної мережі, виявлено 117 порушень вимог чинного законодавства. За матеріалами зазначених перевірок застосовано фінансові санкції в сумі 686,2 тис. гривень. За продаж алкогольних напоїв та тютюнових виробів неповнолітнім анульовано 37 ліцензій на право роздрібної торгівлі.

 

Головне управління ДФС у Полтавській області