На Полтавщині з початку 2016 року ліквідовано діяльність 3-х конвертаційних центрів з загальним обсягом проконвертованих коштів близько 209 мільйонів гривень

Ймовірні втрати  бюджету в результаті незаконної діяльності «конвертів»    становлять   36  млн.   грн. У ході проведення перевірки встановлено 12 осіб що входили до складу "конвертаційних" центрів, вилучено понад 6 млн. грн. готівкових коштів, автотранспорт, 41 печатку підприємств з ознаками фіктивності, чекові книжки, чорнова документація, мобільні телефони та комп’ютерну техніку. Відносно організаторів вказаних конвертаційних центрів розпочато 8 кримінальних проваджень.

Вжитими заходами з підприємств-вигодонабувачів викритих конвертаційних центрів та фіктивних суб’єктів господарювання додатково в бюджет стягнуто  коштів у сумі 3,1 млн. гривень.

За напрямом боротьби з кримінальними правопорушеннями у бюджетній сфері за матеріалами податкової міліції області розпочато 11 досудових розслідувань, пов’язаних з привласненням (розкраданням) бюджетних коштів шляхом зловживання службовим становищем переможцями тендерних закупівель.

З початку року за виявленими фактами ухилення від сплати податку  на додану вартість розпочато 14 досудових розслідувань, загальна сума збитків по яких становить 16,3 млн. грн. Відшкодовано в бюджет 2,7 млн. гривень.