Керівник фіскальної служби Полтавщини взяв участь в обласному бізнес-форумі

За сприяння та підтримки Полтавської облдержадміністрації та ініціативи ПАК КБ «Приватбанк» і Української спілки промисловців і підприємців в зеленій залі ОДА пройшов обласний бізнес-форум з порядком денним «Запровадження спільного проекту «Програма підтримки малого підприємництва» та органів місцевого самоврядування».

В засіданні взяв участь виконуючий обов’язки начальника Головного управління ДФС Полтавщини Сергій Садовий, який відзначив, що Полтавщина продовжує стабільно забезпечувати надходження до бюджетів. Так, з початку року до бюджетів усіх рівнів надійшло  податків і зборів у сумі 19,4 млрд. грн., в тому числі до державного бюджету - 14, 5 мільярдів гривень. Збір платежів збільшився на 1,9 млрд. грн., або на 15,4 відсотка. При цьому рівень добровільної сплати досяг 98 відсотків.

З початку року надходження до місцевого бюджету склали 4,8 млрд. грн., що на 1,5 млрд. грн. більше минулого року або на 46,4 відсотка. Також Сергій Садовий підкреслив, що кожен четвертий з усіх працевлаштованих в області працює саме у малому бізнесі Полтавщини, зауваживши, що зменшення тиску на малий бізнес є одним з пріоритетних завдань фіскалів.

Завершуючи спілкування на форумі представники фіскальної служби області наголосили, що на сьогоднішній день в податковій сфері є чимало системних питань, які хвилюють бізнес. В органах державної фіскальної служби області знають про них та працюють над їх вирішенням у тісній співпраці з громадськістю.

 

Головне управління ДФС у Полтавській області