Подолаємо корупцію разом

Прокуратурою Полтавської області за матеріалами відділу внутрішньої безпеки Головного управління  ДФС у Полтавській області притягнуто до кримінальної відповідальності одного із колишніх працівників територіальних органів ДФС Полтавської області, який будучи службовою особою, щомісячно вимагав та безпосередньо отримував від представника суб’єкта господарювання неправомірну вигоду в сумі від 25 000 до 30 000 гривень за не перешкоджання підприємницької діяльності.

Хабарника заарештовано.

Інформацію про випадки порушення  Ваших прав, спонукання до надання неправомірної вигоди з боку працівників податкових та митних органів, а також інші правопорушення, можна повідомити, завітавши чи направивши листа до відділу внутрішньої безпеки за адресою: м. Полтава, вул. Європейська, 155, каб. 318-321 (приміщення ДПІ у м. Полтаві).

Телефонні повідомлення Ви можете залишити на оновлений всеукраїнський телефонний сервіс „Пульс” - (044) 284-00-07. Лінія працює  цілодобово: у робочий час інформацію про корупційні та інші неправомірні дії приймають працівники, а у неробочий час - інтерактивний автовідповідач.

Конфіденційність та об’єктивність перевірки Вашого звернення гарантується.

Пам’ятайте, принципова громадська позиція кожного є запорукою ефективної діяльності Держави. Не залишайтесь осторонь.