Молодь Полтавщини обирає бізнес – податківці надають допомогу

Надання безкоштовної допомоги молодому поколінню у реалізації своїх бізнес – планів та навчання майбутніх платників податків – ось головна мета обласного молодіжного центру праці при Полтавській обласній державній адміністрації, який плідно співпрацює з фахівцями Державної податкової адміністрації у Полтавській області.

Освітні семінари для підприємців – початківців, кожен з яких до речі, бере участь у захисті проекту власної справи, проводять представники державних установ Полтавської області, бізнес-тренери, відомі представники підприємницьких кіл нашого міста. Як зареєструвати власну справу в органах державної податкової служби, яку систему оподаткування обрати, яких реформ зазнає спрощена система оподаткування в разі прийняття проекту Закону України „Про внесення змін до Податкового кодексу України та деяких інших законодавчих актів України” – ці питання висвітлила у своєму виступі головний державний податковий інспектор управління масово-роз’яснювальної роботи та звернень громадян ДПА у Полтавській області Валентина Коломієць. Найбільшу кількість запитань доповідач отримала від присутніх безпосередньо

з практичних аспектів ведення діяльності фізичними особами – підприємцями: чи необхідно застосувати РРО, чи сплачується платниками єдиного податку ПДВ, яку звітність необхідно подавати платникам – „єдинщикам” та від яких податків вони звільнені. Жодне з цих питань виступаюча не залишила без відповіді.

„Обравши шлях підприємництва, ви повинні усвідомити, що лише за умови постійної роботи у правовому полі, дотримання вимог податкового законодавства ви зможете зробити свій гідний внесок у розбудову та зміцнення економіки нашої держави”, - зазначила Валентина Коломієць наприкінці свого виступу.

Управління масово – роз’яснювальної роботи

та звернень громадян ДПА у Полтавській області