До уваги громадян, які бажають звернутись на електронні поштові адреси органів ДФС у Полтавській області

У зв’язку із численним надходженням запитів на електронну поштову скриньку для звернень громадян, ГУ ДФС у Полтавській області повідомляє наступне.

Відповідно до вимог статті 5 Закону України від 02.10.96 №393/96-ВР „Про звернення громадян” у зверненні має бути зазначено прізвище, ім'я, по батькові, місце проживання громадянина, викладено суть порушеного питання, зауваження, пропозиції, заяви чи скарги, прохання чи вимоги. Письмове звернення повинно бути підписано заявником (заявниками) із зазначенням дати. В електронному зверненні також має бути зазначено електронну поштову адресу, на яку заявнику може бути надіслано відповідь, або відомості про інші засоби зв'язку з ним. Застосування електронного цифрового підпису при надсиланні електронного звернення не вимагається.

Також згідно статті 5 Закону України від 22.05.03 №851-IV „Про електронні документи та електронний документообіг”, із змінами і доповненнями, електронний документ – документ, інформація в якому зафіксована у вигляді електронних даних, включаючи обов’язкові реквізити документа.

З огляду на вищевказане, ГУ ДФС у Полтавській області для надання обґрунтованих відповідей  звертає увагу громадян на належне оформлення звернень відповідно до вимог п.2 "Змін до Порядку розгляду звернень та організації особистого прийому громадян у Державній фіскальній службі та її територіальних органах” (затверджених наказом Міністерства фінансів України від 11.02.16 №52, зареєстрованих в Міністерстві юстиції України 04.03.16 за № 357/28487), а саме – електронне звернення, надіслане без використання електронного підпису, повинно мати вигляд скан-копії або фотокопії звернення з підписом заявника із зазначенням дати.

Головне управління ДФС у Полтавській області