Гральний бізнес на прицілі податкової міліції Полтавщини

e-mail Друк PDF

Про негативні наслідки азартного відпочинку написано немало. Зокрема, і про залежність від гри – лудоманію, яка, як стверджують психіатри, вже набула ознак справжньої хвороби. В залежність від автоматів потрапляють тисячі українців, переважно молодь, що сприяє зростанню злочинності, кількості крадіжок і пограбувань серед підлітків, які знову хочуть спробувати «ігрового кайфу».

Гральний бізнес, хоч і заборонений в Україні, але таки існує. Так під час проведення заходів в рамках операції «Гральний бізнес» працівниками податкової міліції УПМ ДПА у Полтавській області спільно з працівниками прокуратури Полтавської області в м. Карлівці задокументовано факт надання послуг у сфері грального бізнесу. Азартне життя вирувало виключно у вечірній час в орендованому приміщенні, яке знаходилося в промисловій зоні де здійснювався ремонт та реставрація запчастин до автотранспорту та сільськогосподарської техніки. Організував гральну діяльність місцевий мешканець, за допомогою гральних автоматів марки «Фаворит джекпот» та «Mega jack».

За результатами проведеного огляду податківці вилучили гральні автомати орієнтовною вартістю близько 88 тис.грн. Наразі проводиться перевірка.

 

УПМ ДПА у Полтавській області