Більше 100 працівників були офіційно оформлені на Полтавщині з початку року за інформацією ГУ ДФС у Полтавській області

Органи ДФС у Полтавській області систематично працюють в напрямку виявлення та упередження порушень законодавства під час виплати заробітної плати й інших доходів громадянам, - про це зазначив в.о. заступника начальника Головного управління ДФС у Полтавській області Дмитро Коротюк.

Зокрема, за січень 2017 року порушення податкового та іншого законодавства під час виплати заробітної плати та інших доходів громадянам були  виявлені по 3 суб'єктам господарювання. За результатами проведених документальних перевірок було додатково донараховано 20,2 тис. грн. податкових зобов'язань по податку на доходи фізичних, а також  близько 28 тис. грн. єдиного внеску.

Крім   того,  завдяки   вжитим  органами  державної  фіскальної служби області заходам, з початку року суб'єктами господарювання було додатково оформлено трудові відносини з 118 працівниками, що забезпечило   додаткові надходження податку па доходи фізичних осіб та єдиного внеску в сумі  54 тис. грн. До державної реєстрації суб'єктів підприємницької діяльності додатково залучено 42 особи.