Героїв Небесної Сотні вшанували на Полтавщині

20 лютого Україна відзначає ­річницю трагічних подій на Майдані, вшановує Героїв Небесної Сотні та учасників Революції Гідності. Три роки тому українці мусили почати боротьбу за власну незалежність і за право жити у вільній демократичній країні. Тієї зими жителі з усіх куточків країни зібралися на Майдані ­Незалежності, щоб заявити про своє бажання відкрито та щиро. Їх не злякав збройний опір, вони без страху ризикували своїм життям заради світлого майбутнього рідної країни. У цій боротьбі і з’явилася ­Небесна Сотня – новітні українські Герої, люди, котрі віддали своє життя заради майбутнього рідної держави.

11-го лютого 2015-го року, Указом Президента України № 69/2015 «Про вшанування подвигу учасників Революції гідності та увічнення пам’яті Героїв Небесної Сотні» в країні встановлено особливий пам’ятний день - «День Героїв Небесної Сотні», який відзначається тепер щорічно 20-го лютого.

Вшановуючи пам’ять загиблих на Полтавщині у цей день пройшов ряд заходів, в яких взяли участь представники органів влади, громадськість та пересічні полтавці, небайдужі до подвигу Героїв. Зокрема, делегація Головного управління ДФС у Полтавській області, на чолі із в.о. заступника начальника Дмитром Коротюком, взяли участь у реквіємі, присвяченому вшануванню подвигу учасників Революції Гідності та пам’яті Героїв Небесної Сотні, а також відвідали панахиду за загиблими учасниками АТО на сході України, поклавши квіти до їх могил.

У День Героїв Небесної Сотні у всій державі згадували борців за свободу України, а також тих, хто й сьогодні відстоює цілісність країни в зоні проведення АТО.

 

Головне управління ДФС у Полтавській області