Аудитори Полтавщини провели круглий стіл за участю правоохоронців

3 березня 2017 року за ініціативи Управління Північно-східного офісу Держаудитслужби в Полтавській області відбувся круглий стіл на тему: „Взаємодія державного фінансового контролю з правоохоронними органами – запорука збереження державних ресурсів”.

Мета проведення заходу – обговорення проблемних питань, які виникають під час організації та проведення контрольних заходів спільно з правоохоронними органами, напрацювання шляхів їх вирішення.

У засіданні круглого столу взяли участь 14 представників правоохоронних органів Полтавської області: служби безпеки України, підрозділів прокуратури та Національної поліції.

Захід відкрив виконуючий обов’язки начальника Управління Північно-східного офісу Держаудитслужбми в Полтавській області Вадим Євтухов.

У вітальному слові він зазначив, що на сьогодні Держаудитслужба – є одним із органів у системі органів державної виконавчої влади, який забезпечує системний, оперативний і незалежний контроль за дотриманням бюджетними установами та суб’єктами господарювання фінансової дисципліни при використанні бюджетних коштів, державного та комунального майна.

Під час живої дискусії йшлося про практичне застосування нормативно-практичних аспектів, що регулюють взаємовідносини між органами Держаудитслужби та правоохоронними органами.

Зокрема, були врегульовані процедури розгляду звернень правоохоронних органів, призначення, організація та проведення контрольних заходів за ініціативою правоохоронних органів. Крім того, обговорені питання щодо  передачі їм матеріалів ревізій проведених за власною ініціативою Управління, порядок взаємного інформування, особливо зворотного, а також, про прийняті правоохоронними органами рішення за результатами розгляду переданих їм матеріалів ревізій, документування виявлених порушень, що призвели до втрат (збитків, матеріальної шкоди), та інше.

Формат заходу дозволив учасникам отримати відповіді на  запитання, обмінятися думками, а також поділитися один з одним власним досвідом.

Підбиваючи підсумки зустрічі, Вадим Євтухов наголосив, що більш злагоджена, чітка і конструктивна взаємодія з правоохоронними органами і, зокрема, з органами прокуратури, забезпечить високу результативність в процесі виконання покладених на державних аудиторів та працівників правоохоронних органів завдань по збереженню державних ресурсів.

Прес-служба Управління Північно-східного офісу

Держаудитслужби в Полтавській області