Працівники державної фіскальної служби області знищили акцизні марки

Як повідомила Світлана Бондаренко, начальник управління контролю за обігом та оподаткуванням підакцизних товарів Головного управління  ДФС у Полтавській області 21 березня 2017 року відбулося  знищення марок акцизного податку   відповідно вимог постанови Кабінету Міністрів України  від 27 грудня  2010 року №1251 “Про затвердження Положення про виготовлення, зберігання, продаж марок акцизного податку та маркування алкогольних напоїв і тютюнових виробів” (із змінами і доповненнями) та наказу ДФС України  від  15.09.2015 №693  “Про затвердження  Порядку знищення невикористаних непошкоджених та пошкоджених марок акцизного податку”.

Комісія провела знищення не пошкоджених марок акцизного податку, що не можуть бути використані через невідповідність нанесеної на них суми акцизного податку сумі, визначеній з урахуванням діючої ставки акцизного податку, які зберігалися в  Головному  управлінні  ДФС у Полтавській області.

Ставки акцизного податку на   алкогольні напої,   що  маркуються,  підвищено з 1 березня 2017 року згідно Закону України  від  20.12.2016 р.  № 1791-VIII «Про внесення змін до Податкового кодексу України та деяких  законодавчих актів України щодо забезпечення збалансованості бюджетних надходжень у 2017 році».

Перед знищенням, комісією проведено інвентаризацію  акцизних  марок. Недостач та надлишків  акцизних марок  не виявлено.

Знищені марки   шляхом  спалення на території ДПІ у   м. Полтаві  за адресою: м. Полтава, вул. Європейська, 155.

Після чого комісією було підписано відповідний акт  та  реєстр знищених акцизних марок в розрізі серій та номерів.