Податківці Полтавщини відкрили табірну зміну у підшефному дитячому оздоровчому центрі

Понад 500 дітлахів різних вікових категорій та соціальних груп мають змогу за літо скористатися послугами дитячого оздоровчого центру «Орлятко», яким вже 11 років опікується Полтавська обласна рада Всеукраїнської профспілки працівників органів Державної податкової служби та Державна податкова адміністрація у Полтавській області.

«На першу зміну цьогорічного літнього відпочинку у таборі з різних куточків Полтавщини та навіть України з’їхалося майже 200 дітей, частина з яких настільки полюбили це місце, що залишаться в ньому відпочивати на другу та третю зміну поспіль», - зазначив напередодні урочистого відкриття табірної зміни під час спілкування з пресою директор ДОЦ «Орлятко» Іван Вовнянко.

Урочисте відкриття табірної зміни в Дитячому оздоровчому центрі «Орлятко», розташованому у мальовничому куточку Полтавщини в сосновому лісі села Матвіївка Котелевського району, неподалік від річки Ворскли традиційно розпочалося із привітання від шефів податківців. Заступник голови Державної податкової адміністрації у Полтавській області Андрій Скляренко побажав малечі та підліткам нових вражень, нових знайомств та нових друзів, адже все це в комплексі забезпечить незабутній та повноцінний відпочинок у «Сонячній країні мрій», саме таку назву і має перша зміна в дитячому оздоровчому центрі.

«Я відпочиваю тут вже всьоме», - розповів журналістам полтавець Олег Ярковий. За словами хлопця – це найкраще місце відпочинку в світі, і справа тут не лише у чистому повітрі, сповненому пахощами соснового лісу, охайним пляжем на березі річки Ворскли та високоякісним сервісом, справа в людях, які оточують. Друзі, яких він знайшов у таборі, вожаті та вихователі, зазначає Олег, - стають для нього на літо справжньою родиною, родиною, з якою ніколи не буває сумно та нерадісно.

І це не прості слова, адже щороку до послуг відпочиваючих, крім звичайних розваг у таборі, ще й захоплюючі туристичні походи та цікаві екскурсії історичними місцями Полтавщини. Крім того, в ДОЦ «Орлятко» працює комп’ютерний клас із сучасним обладнанням та інтернетом, забезпечуючи таким чином постійним користувачам всесвітньої інформаційної мережі комфортні умови та можливість відчувати себе «на зв’язку».

І це вже не кажучи про культурно-масову програму закладу, над якою ретельно працює колектив вожатих та вихователів. За словами старшої вожатої ДОЦ «Орлятко» Ірини Олефіренко, яка вже працює в таборі більше 10-ти років: «Чимало дітей відвідують це місце щороку, вони весь час потребують нових вражень, тому ми просто не маємо права повторятися. Ось і зараз відпочинок у таборі проходить, так би мовити у рамках кінофестивалю. Кожен день - це новий фільм, а діти – його герої. Кому ж не сподобається щодня відчувати себе зіркою?»

Завершилися урочистості з нагоди відкриття табірної зміни в Дитячому оздоровчому центрі «Орлятко» святковою виставою, яку привіз дітям творчий колектив Полтавського обласного театру ляльок. Відпочиваючі в «Орлятку» діти, в свою чергу, пообіцяли своїм шефам податківцям – зміцніти, загартуватися, вивчити нові історичні пам’ятки та місця полтавського краю, та найголовніше – запастися відмінним здоров’ям та силами на наступний навчальний рік.

 

Управління масово-роз’яснювальної роботи

та звернень громадян ДПА у Полтавській області