Близько 312 тис.грн. штрафів накладено на порушників митних правил на Полтавщині впродовж цьогорічного травня

Як повідомив в.о. начальника Полтавської митниці ДФС Валерій Остапчук, правоохоронна робота Полтавської митниці ДФС у травні 2017 року була спрямована на виявлення та фіксацію порушень митного законодавства, які наносять значну шкоду економічним інтересам нашої держави. А саме, за результатами даної роботи у звітному періоді митницею було заведено 12 протоколів про порушення митних правил.

У травні 2017 року митницею розглянуто 14 справ про порушення митних правил. На порушників митних правил накладено адміністративних стягнень у вигляді штрафів на суму 311,7 тис.грн., стягнуто штрафів по постановам митниці на суму 45,3 тис.грн.

Одним із напрямків правоохоронної роботи митниці є ефективна взаємодія з митними органами іноземних держав. Так, в результаті проведеної аналітично-пошукової роботи було направлено 2 запити на адресу митних органів Грузії та Азербайджану щодо оформлення масло-молочних товарів з метою перевірки законності здійснення зовнішньоекономічних операцій.

 Також проведено 2 спільних заходи з правоохоронними органами (податкова поліція, поліція), внаслідок яких складено 1 протокол про порушення митних правил за ст.470 Митного кодексу України.

Головне управління ДФС у Полтавській області