Основні напрямки роботи у в липні та подальші перспективи обговорили у фіскальній службі Полтавщини

Про забезпечення надходжень до бюджетів органами ДФС області у липні поточного року та виконання завдань по залученню резервів у ІІІ кварталі 2017 року йшлося на апаратній нараді в Головному управлінні ДФС у Полтавській області

Засідання, в якому взяли участь керівники структурних підрозділів ГУ ДФС, відкрив виконуючий обов’язки начальника Головного управління Сергій Садовий. Звертаючись до керівного складу органів ДФС Полтавщини, очільник Головного управління відзначив важливість своєчасного та повного наповнення державного та місцевих бюджетів області, виділивши напрямки роботи, що потребують найбільшої уваги. Так увага присутніх акцентувалася на таких актуальних темах, як: скорочення податкового боргу до 1 тис. грн.. та зміни в організації роботи органів ДФС області у зв’язку із запровадження електронної системи управління ризиками при адмініструванні ПДВ. Щодо останньої, то йшлося зокрема про взяття під особливий контроль органів ДФС питання реєстрації податкових накладних в Єдиному реєстрі із 1 липня 2017 року та зупинення реєстрації ризикових накладних.

На завершення засідання в.о. начальника ГУ ДФС в області наголосив на активізації роботи по виконанню завдань, поставлених перед територіальними органами ДФС України та, цим самим, забезпеченні стабільних надходжень до державного та місцевих бюджетів.

Головне управління ДФС у Полтавській області