Керівництво Полтавської митниці ДФС відзвітувало про результати роботи у І півріччі 2017 року

В.о. начальника Полтавської митниці ДФС Валерій Остапчук на початку брифінгу, проведеному днями в адміністративному приміщенні митниці, навів статистичні дані про діяльність структури. Так, за звітний період 2017 року Полтавською митницею ДФС до зведеного бюджету перераховано 1 625,0 млн.грн., з них до Державного бюджету – 1614,7 млн.грн., місцевого – 10,3 млн.грн. Впродовж І півріччя 2017 року до Державного бюджету перераховано митних платежів на 3,7 млн.грн. більше ніж у минулому році.

Загалом за січень-червень поточного року Полтавською митницею ДФС оформлено 17284 митних деларацій, що на 14,1% більше ніж за відповідний період минулого.

Валерій Васильович зазначив, що Полтавська митниця ДФС продовжує свій курс на підвищення якості надання адміністративних послуг суб’єктам зовнішньоекономічної діяльності, ведення відкритого діалогу з бізнесом та громадськістю та захист національних інтересів у сфері міжнародної торгівлі.

Також на брифінгу були озвучені результати правоохоронної роботи в січні-червні 2017 року. Полтавською митницею ДФС за даний період складено 85 адміністративних протоколів про порушення митних правил на загальну суму більше ніж 5 млн.грн., з вилученням предметів порушення митних правил на суму 48,7 тис.грн.

Наприкінці зустрічі, з урахуванням актуальності теми, Валерієм Остапчуком було надано розгорнуту інформацію з демонстраційними матеріалами щодо особливостей переміщення товарів, особистих речей та транспортних засобів громадянами під час подорожей за кордон в рамках діючого безвізового режиму.

 

Головне управління ДФС у Полтавській області