Оподаткування платників податків юридичних осіб з початку року

e-mail Друк PDF

Управлінням податків і зборів з юридичних осіб здійснювався комплекс заходів направлених на своєчасний та в повному обсязі розрахунок суб'єктів господарської діяльності по закріплених податках і зборах. Комплекс заходів включав у себе такі напрямки роботи як: участь у семінарах та круглих столах з платниками податків стосовно практичного виконання чинного законодавства; участь у «гарячих» телефонних лініях; доведення через ЗМІ законодавчих змін щодо оподаткування; надання платникам податкових консультацій, як за запитами так і в телефонному режимі; проведення роз'яснювальної, роботи, з платниками, щодо забезпечення добровільної сплати ними узгоджених податкових зобов'язань.

Як повідомив в.о. заступника начальника Головного управління ДФС у Полтавській області Віталій Чорнобривець, все це дало можливість підвищити платіжну дисципліну, платників по сплаті ними податків і зборів до бюджетів усіх рівнів.

За рахунок зазначених заходів впродовж шести місяців 2017 року понад завдання розпису доходів місцевого бюджету області мобілізовано плати за землю з юридичних осіб на 64,9 млн.грн., єдиного податку з сільгоспвиробників на 13,9 млн.грн., податку на прибуток на 41,7 млн.грн,єдиного податку з юридичних осіб на 3,5 .млн. грн., податку на нерухоме майно з юридичних осіб на 4,3 млн.грн, екологічного податку на 14,5 млн.грн.

З початку року платникам податків Полтавщини відшкодовано на розрахункові рахунки 427,9 млн. грн. податку на додану вартість.

Головне управління ДФС у Полтавській області