ПРОТИДІЯ КОРУПЦІЇ

З метою упередження та профілактики вчинення працівниками органів державної фіскальної служби області корупційних правопорушень, працівниками відділу внутрішньої безпеки протягом січня – серпня 2017 року здійснено 110 профілактичних заходів, у тому числі: проведено лекцій, виступів і бесід у колективах - 38, виступів по телебаченню та радіо – 11, публікацій в пресі – 7, інформація в мережі Інтернет – 40, інші заходи щодо ефективності протидії корупції – 1, винесено 13 офіційних застережень про недопущення протиправної поведінки.

За вказаний період органами прокуратури за матеріалами підрозділу розпочато 4 кримінальних провадження за ознаками кримінальних правопорушень, передбачених ч.2 ст.191, ч.2 ст.364, ч.3 ст.368 Кримінального кодексу України, 2 особи притягнуто до кримінальної відповідальності, 4 справи скеровано для розгляду та прийняття рішення до суду, а також складено 2 протоколи про вчинення адміністративних правопорушень, пов’язаних з корупцією, передбачених ст.172-6 та ст.172-8 КУпАП. В одному випадку вироком суду, винну особу покарано у виді штрафу в розмірі 1500 нмдг, що становить 25 500 грн.

Проведено (ініційовано) 57 перевірок (службових розслідувань) за інформацією щодо можливих порушень вимог чинного законодавства працівниками органів ДФС, в тому числі 23 за зверненнями. До органів прокуратури для прийняття рішення згідно Закону передано 21 матеріалів.

На адресу керівників підрозділів внесено 9 подань, 3 працівника притягнуто до дисциплінарної відповідальності, 3 особи звільнено.

Відділ комунікацій Головного управління ДФС у Полтавській області