„Від критики – до аналітики” з роботою податківців Полтавщини знайомилася Директор Департаменту податкового контролю ДПС України Ірина Носачова

Нарада, присвячена організації та проведенню контрольно-перевірочної роботи податковими органами пройшла в Державній податковій адміністрації у Полтавській області. Засідання, на якому були присутні Директор Департаменту податкового контролю ДПС України Ірина Носачова, керівники Полтавської податкової адміністрації, начальники податкових інспекцій області та фахівці підрозділів податкового аудиту, відкрив голова Державної податкової адміністрації у Полтавській області Сергій Міщенко.

„Мета цієї зустрічі - безпосередньо поспілкуватися з фахівцями підрозділів податкового аудиту на місцях, людьми, які є справжньою візиткою податкової служби”, - зазначила на початку свого виступу Ірина Носачова, яка перебувала на Полтавщині з робочою поїздкою. „Почути Ваші думки та пропозиції щодо організації та проведення контрольно-перевірочної роботи, зрозуміти особливості роботи під час проведення перевірок на місцях, одним словом зробити все, щоб у подальшій співпраці ми могли уникати слова „критика” та користуватися словом „аналітика”, - запевнила присутніх на засіданні київська гостя.

Під час наради податківці Полтавщини розглянули позицію керівництва ДПС України щодо організації та проведення контрольно-перевірочної роботи, відзначивши важливість та серйозність доперевірочного аналізу, як одного з ефективних методів роботи підрозділів податкового аудиту.

 

Управління масово-роз’яснювальної роботи

та звернень громадян ДПА у Полтавській області