Близько 4 млн. грн.. збитків відшкодовано до бюджету в результаті роботи слідчих підрозділів органів ДФС області

В період січня-вересня 2017 року до слідчих підрозділів СУ ФР ГУ ДФС у Полтавській області надійшло 123 заяви та повідомлення про вчинені кримінальні правопорушення, з яких слідчими до єдиного реєстру досудових розслідувань внесено 48.

Решта заяв та повідомлень повернуті на доопрацювання (у т.ч. в зв’язку з недостатністю сум для кваліфікації діяння за відповідною статтею КК України).

Всього впродовж дев’яти місяців 2017 року слідчими СУ ФР ГУ ДФС у Полтавській області розслідувалось 131 кримінальне провадження.

Із загальної кількості кримінальних проваджень, які розслідувались слідчими з початку 2017 року закінчено 30 кримінальних проваджень, з яких до суду направлено 20, у т.ч. з обвинувальним актом направлено 17 кримінальних проваджень, з клопотанням про звільнення від кримінальної відповідальності до суду направлено 3 кримінальних провадження.

Збитки у кримінальних провадженнях, закінчених в період січня-вересня 2017 року, становлять 12618 тис.грн., до бюджету відшкодовано 3758 тис.гривень.

З початку 2017 року по всім кримінальним провадженням накладено арешт на суму 18985 тис. гривень.

Головне управління ДФС у Полтавській області