Представники ГУ ДФС у Полтавській області вшанували учасників ліквідації наслідків аварії на ЧАЕС

Для України Чорнобиль – це не лише чорний біль. Це – насамперед, щоденне буття у широкому полі постчорнобильських проблем, масштаб яких має планетарне значення. Тож, наше завдання — пам’ятати, не звикнути і по можливості допомагати людям, які постраждали від цього лиха, та особливо тим хто ліквідували його наслідки.

Напередодні Дня вшанування учасників ліквідації наслідків аварії на Чорнобильській АЕС, в залі полтавського академічного обласного театру ляльок відбулися урочистості на яких представники обласної та міської влади привітали тих, хто ціною власного здоров’я врятував наступні покоління від наслідків катастрофи. В урочистостях взяли участь делегати від Головного управління ДФС у Полтавській області на чолі із пенсіонером ДПІ у м. Полтаві, членом Ради МО ВГО „Асоціація ветеранів державної податкової служби України”, ліквідатором наслідків аварії на Чорнобильській АЕС Анатолієм Бондаренком.

Під час урочистостей за мужність, героїзм, вагомий особистий внесок у захист українського народу від наслідків найбільшої техногенної катастрофи сучасності тих, хто ризикуючи своїм життям зробив усе, аби захистити співвітчизників та прийдешні покоління від біди, нагородили почесними відзнаками. На завершення заходу учасників чекав святковий концерт.

Головне управління ДФС у Полтавській області