Нову модель управління кадровою службою фіскальних органів обговорювали на Полтавщині

Днями на базі Головного управління ДФС у Полтавській області представники Департаменту кадрової політики та роботи з персоналом ДФС, за підтримки Консультативної місії Європейського Союзу „Консультація заради довіри” (EUAM) провели другий етап кущового-семінару тренінгу для керівників служб управління персоналом регіональних органів ДФС Донецької, Дніпропетровської, Луганської, Полтавської, Сумської та Харківської областей.

Тема тренінгу “Життєвий цикл HRM. Адаптація. Наставництво”. Під час семінару увагу було зосереджено на отриманні практичних навичок з таких аспектів управління персоналом, як: визначення поняття управління людськими ресурсами (HRM), роль HRM в організації, життєвий цикл HRM, особливості HRM у державному секторі, роль та місце адаптації в HRM моделі, постановка цілей за методикою SMART, поняття та переваги наставництва. Також, окрім теорії, учасники тренінгу відпрацювали отримані знання на практиці, виконавши ряд профільних вправ.

На завершення семінару його відвідувачі відзначили, що вивчення та застосування в роботі отриманих знань стане важливим кроком в удосконаленні управління персоналом в органах ДФС, а подальша співпраця ДФС з експертами Консультативної місії Європейського Союзу „Консультація заради довіри” - є важливим кроком на шляху реформування фіскальної служби.

ГУ ДФС у Полтавській області