Непрості питання „спрощенців” вирішувалися під час веб-конференції ДПА у Полтавській області

Роз’яснення проблемних питань податкового законодавства за допомогою можливостей мережі Інтернет стає дедалі звичнішим для платників податків Полтавщини. Цього разу темою веб-конференції  на Інтернет-порталі „Бухгалтер.com.ua”, з яким постійно співпрацює ДПА у Полтавській області, стало застосування спрощеної системи оподаткування суб’єктами малого підприємництва. Спілкувався з користувачами порталу заступник начальника управління масово-роз’яснювальної роботи та звернень громадян ДПА у Полтавській області Віктор Гріненко.

Коло питань, на які протягом трьохгодинного діалогу надавав відповіді представник податкової служби, не обмежувалося лише тематикою спрощеної системи оподаткування. Використання РРО, нарахування добових при відрядженнях, особливості заповнення податкової звітності, застосування штрафних санкцій  - на кожне з цих і ще багатьох інших питань Інтернет-користувачам були надані  змістовні та вичерпні відповіді.

Загалом під час он-лайн спілкування від платників податків з багатьох регіонів України надійшло близько 40 запитань, що свідчить не лише про актуальність теми, а й про все більшу популярність спілкування в режимі реального часу та можливість вирішувати проблемні питання кваліфіковано та оперативно.

Із докладною стенограмою веб-конференції „Прибуток підприємств: оподаткування у відповідях” можна ознайомитися тут – http://buhgalter.com.ua/conference/details/1740/. Інформація про проведене он-лайн спілкування розміщена на сайті ДПА у Полтавській області.

Управління масово-роз’яснювальної роботи

та звернень громадян ДПА у Полтавській області