Податкова міліція Полтавщини викрила «бутлегера», який реалізовував горілчаний фальсифікат

Незважаючи на досить суворе покарання, передбачене законодавством України за виготовлення і розповсюдженням горілчаного фальсифікату, потяг до фальшування оковитої в деяких наших співвітчизників очевидно, аж ніяк не зменшився.

Так, співробітниками податкової міліції ДПА  у Полтавській області викрито факт незаконного виготовлення, зберігання та збуту алкогольних напоїв, виготовлених кустарним способом мешканцем м. Полтави. В орендованому ним приміщенні «бутлегер» організував «міні»-ґуральню, де займався простим хімічним процесом по змішуванню спирту та звичайної  води. В результаті зазначеного процесу махінатор  отримував дешеву горілчану продукцію доволі сумнівної якості. Виготовлений у такий спосіб міцний сурогатний напій з успіхом розповсюджувався серед  жителів міста  по ціні 15 гривень за пляшку.

В  ході огляду приміщення «міні»-гуральні працівниками податкової міліції   вилучено  близько 100 літрів  готової продукції, 500 літрів  спирту, а також обладнання для розливу ЛГВ. Всього вилучено товарно-матеріальних цінностей  на  суму  близько 21 тис. гривень.

За результатами проведених експертних досліджень зразків вилученої спиртовмісної рідини встановлено, що горілчаний продукт  виготовлений із недоброякісної сировини , а тому горілчана суміш становить загрозу для життя та здоров’я людини. Наразі відносно «бутлегера» порушено кримінальну справу за ознаками злочину передбаченого ч.3 ст.204 КК України, встановлюються канали надходження  сировини.

УПМ ДПА у Полтавській області