Інформація від ГУ ДФС у Полтавській області

Фізичні особи зобов’язані сплатити земельний податок впродовж 60 днів

Головне управління ДФС у Полтавській області нагадує, що нарахування фізичним особам сум земельного податку проводиться контролюючими органами (за місцем знаходження земельної ділянки), які надсилають (вручають) платникові за місцем його реєстрації до 01 липня поточного року податкове повідомлення-рішення про внесення земельного податку за формою, встановленою у порядку, визначеному ст. 58 Податкового кодексу України (далі – ПКУ). Норми встановлені п. 286.5 ст. 286 ПКУ.

Детальніше...

На Полтавщині триває операція «Урожай-2019»

Як повідомила заступник начальника Головного управління ДФС у Полтавській області Жанна Кузнецова, із травня поточного року в області триває операція «Урожай-2019». Її мета – забезпечення повноти нарахування та сплати податків юридичними особами, фізичними особами-підприємцями та громадянами, які є власниками земельних ділянок та власними силами обробляють такі земельні ділянки для отримання доходу. Особливий акцент працівники фіскальної служби роблять на упередженні схем ухилення від оподаткування, виявленні й реєстрації неоформлених найманих працівників та легалізації їх заробітної плати.

Детальніше...

Коли голова фермерського господарства є платником ЄСВ?

Головне управління ДФС у Полтавській області повідомляє, що фермерське господарство підлягає державній реєстрації як юридична особа або фізична особа - підприємець. Голова фермерського господарства, зобов’язаний сплачувати єдиний внесок на загальнообов’язкове державне соціальне страхування (далі – ЄСВ) за себе щокварталу до 20 числа місяця, що настає за кварталом, за який сплачується ЄСВ у випадках якщо він:

Детальніше...

Фізична особа має депозитний рахунок у банку. Як оподатковуються проценти?

Головне управління ДФС у Полтавській області повідомляє, що до пасивних доходів, які оподатковуються податком на доходи фізичних осіб, належать проценти на поточний або депозитний банківський рахунок.

Податковим агентом платника податку під час нарахування на його користь доходів у вигляді процентів є особа, яка здійснює таке нарахування. Доходи, у вигляді процентів на суми банківських депозитних рахунків, остаточно оподатковуються податковим агентом під час їх нарахування. Ставка податку на доходи у вигляді процентів на поточний або депозитний банківський рахунок встановлена у розмірі 18 відс. до бази оподаткування. Такі доходи є об'єктом оподаткування військовим збором за ставкою 1,5 відсотка.

Детальніше...

Подання повідомлення про об’єкти оподаткування за ф. № 20-ОПП в електронній формі

Платник податків зобов’язаний стати на облік у відповідних контролюючих органах за основним та неосновним місцем обліку, повідомляти про всі об’єкти оподаткування і об’єкти, пов’язані з оподаткуванням, контролюючі органи за основним місцем обліку згідно з «Порядком обліку платників податків», затвердженим наказом МФУ від 09.12.2011 № 1588 (п. 63.3 ст. 63 Податкового кодексу).

Облік об’єктів оподаткування здійснюється на підставі поданого платником податків згідно з п. 8.4 розд. VIIІ Порядку повідомлення про об’єкти оподаткування або об’єкти, пов’язані з оподаткуванням або через які провадиться діяльність, за формою № 20-ОПП.

Детальніше...

Сторінка 10 з 455