Гадяцький район

Голова Гадяцької районної ради

Нікітенко Володимир Павлович

 

ПАСПОРТ

ГАДЯЦЬКОГОРАЙОНУ

 

Система місцевого самоврядування Гадяцького району:

-Гадяцька районна рада;

-Гадяцька міська рада;

-27 сільських рад – Березоволуцька; Біленченківська; Бобрицька; Великобудищанська; Вельбівська; Веприцька; Гречанівська; Качанівська; Книшівська; Краснознаменська; Краснолуцька; Лисівська; Лютенська; Малопобиванська; Мартинівська; Петрівсько-Роменська; Плішивецька; Рашівська; Римарівська; Розбишівська; Ручківська; Сарівська; Сватківська; Середняківська; Соснівська; Харківецька та Ціпківська, які об’єднують 94 села.

Гадяцька районна рада за результатами виборів 2015 року має наступний склад:

Назва партій, депутати від яких отримали мандати

Всього обрано

депутатів

ПАРТІЯ "БЛОК ПЕТРА ПОРОШЕНКА "СОЛІДАРНІСТЬ"

14

Партія "Відродження"

6

Політична партія "Рідне місто"

6

Політична партія Всеукраїнське об’єднання "Батьківщина"

5

Радикальна партія Олега Ляшка

3

Всього

34

У Гадяцькому районі продовжують допомагати АТО

e-mail Друк PDF

14 лютого голова районної ради Володимир Нікітенко та голова райдержадміністрації Олексій Матюшенко від гадяцької громади передали відремонтований автомобіль УАЗ-452 та продукти харчування і особистої гігієни у зону АТО. Днями за кошти Місцевої асоціації органів місцевого самоврядування «Гадяччина» для ремонту автомобіля закуплено шини, акумулятор, радіатор, тосол, пальне та інші запчастини на загальну суму майже 9 тис. грн. (Минулого року авто придбали через аукціон,на місцевому вентиляторному  заводі «Горизонт» обшили бронею, в автомайстернях району відремонтували двигун за кошти Асоціації).

Серед провізії – горох, вівсянка, пшенична та перлова крупи, олія, томатна паста, шкарпетки, мило, зубні пасти, туалетний папір, паперові рушники, станки для бриття, свічки на загальну суму 11, 5 тис. грн. Одне із господарств району безкоштовно надало 87 кг м’яса.

Автомобіль разом із вантажем українським захисникам доставить майор 80 окремої десантно-штурмової бригади, уродженець Львівщини Роман Сегейда разом із сержантом Василем, які у 2014 році були на блокпостах нашого району.

Районні очільники, керівники установ, організацій, сільські голови району під час апаратної наради у голови райдержадміністрації урочисто провели бійців у зону АТО із побажаннями повернутися здоровими, неушкодженими та з перемогою.

Детальніше...

Вшанували ліквідаторів-чорнобильців

e-mail Друк PDF

14 грудня у Гадячі відбулися тематичні заходи до дня вшанування учасників ліквідації наслідків аварії на Чорнобильській АЕС. У міському парку «Перемога» відбувся мітинг, у якому взяли участь голова Гадяцької районної ради Володимир Нікітенко, перший заступник голови райдержадміністрації Сергій Бондаренко, першийзаступник міського голови Геннадій Дроботя, голова районного добровільного товариства «Союз Чорнобиль» Віталій Биченко, чорнобильці, громадськість. До меморіального комплексу «Землякам, які пройшли горнило Чорнобиля» присутні поклали вінки та квіти.

Потому у кіноконцертному залі «Дружба» до дня вшанування відбулися урочистості і святковий концерт. За активну громадську роботу, спрямовану на соціальний захист громадян, що постраждали під час ліквідації та з нагоди Дня вшанування учасників ліквідації нагороджено Почесними грамотами районної ради та райдержадміністрації, грамотами районного товариства «Союз Чорнобиль», відзнаками християнських церков.

Останнє оновлення на Четвер, 15 грудня 2016, 12:51 Детальніше...

Володимир Нікітенко відзвітував про рік роботи на посаді голови районної ради

e-mail Друк PDF

25 листопада відбулося пленарне засідання п’ятнадцятої сесії Гадяцької районної ради 7 скликання, у якому взяли участь голова райдержадміністрації Олексій Матюшенко, міський голова Володимир Нестеренко, сільські голови, начальники управлінь та відділів райдержадміністрації, представники ЗМІ.

На початку зібрання голова районної ради Володимир Нікітенко представив загалу звіт  про свою діяльність за період з листопада 2015 по листопад 2016 року. Потому депутати заслухали звіти начальника районного відділу поліції Віталія Браславця та заступника керівника Миргородської місцевої прокуратури Андрія Жиліна про роботу правоохоронних органів за 10 місяців 2016 року.

Сесія затвердила звіт про виконання районного бюджету за 9 місяців 2016 року, внесла зміни до ряду районних програм: економічного і соціального розвитку на 2016 рік;соціального захисту осіб з обмеженими фізичними можливостями, учасників АТО, мобілізованих  та окремих пільгових категорій населення на 2013-2020 роки; забезпечення інвалідів, дітей-інвалідів технічними засобами для використання в побутових умовах на 2016-2018 роки; забезпечення виконання Гадяцькою районною державною адміністрацією делегованих їй районною радою повноважень на 2016 рік; інформатизації Гадяцького району на 2016 рік; профілактики злочинності і правопорушень на 2016-2020 роки; захисту населення і територій Гадяцького району від надзвичайних ситуацій техногенного та природного характеру на 2016-2017 роки.

Депутати заслухали та затвердили Програми підготовки юнаків до військової служби та призову до лав Збройних Сил України та інших військових формувань  на 2017 рік; правової освіти населення Гадяцького району на 2017-2020 роки; покращення умов обслуговування непрацездатних громадян та застрахованих осіб в управлінні Пенсійного фонду України в Гадяцькому районі на 2016-2018 роки.

У зв'язку із перейменуванням назв вулиць та змінами до Податкового кодексу України сесія погодила зміни до Статутів дев’яти ЗОШ району, КЗ «Центр первинної медико-санітарної допомоги», центральної районної лікарні, Гадяцької комплексної дитяче-юнацької спортивної школи.

Детальніше...

Вшанували жертв голодоморів

e-mail Друк PDF

26 листопада у м. Гадячі на міському цвинтарі біля Всіхсвятської церкви працівники держустанов та організацій, небайдужі містяни вшанували пам’ять мільйонів жертв голодоморів в Україні. Під час мітингу-реквієму виступили голова районної ради Володимир Нікітенко, вчитель історії Гадяцької спеціалізованої ЗОШ №3 Катерина Кулик, очевидці тих страшних часів. Настоятель церкви Стефан Кавчак відправив заупокійний молебень. У пам'ять про мільйони смертей та втрачене покоління гадячани поклали квіти, колоски пшениці, запалені свічки і лампадки до знаку жертвам Голодомору 1932-1933 років.

Святкують трударі полів і ферм

e-mail Друк PDF

18 листопада у кіноконцертному залі «Дружба» у Гадячі відбулися урочистості з нагоди Дня працівників сільського господарства.

З доповіддю та словами привітання першим виступив в.о. начальника управління агропромислового розвитку Гадяцької райдержадміністрації Сергій Паниця. За 10 місяців 2016 року зібрано 1278 тис. тонн зерна. Аграрії нашого району кожного року досягають високої середньої урожайності зернових і зернобобових культур. Цьогорічної осені озимі культури посіяно на площі 11,5 тис. гектар. На даний час вони перебувають переважно у задовільному стані. Значний внесок у розвиток сільськогосподарського виробництва району здійснюють і фермерські господарства, яких налічується уже 50. Гадяцький район один із лідерів тваринницької галузі,а по валовому надою молока утримує стабільне 2 місце серед районів області.

Трудівників полів і ферм, керівників і фахівців сільськогосподарських підприємств, фермерських господарств, аграріїв, працівників харчової і переробної індустрії вітали також голова Гадяцької районної ради Володимир Нікітенко, голова райдержадміністрації Олексій Матюшенко, голова Ради сільгоспвиробників району Віталій Крат, голова районної організації профспілки працівників агропромислового комплексу Микола Куліш.

Виступаючі бажали працівникам та ветеранам сільського господарства щедрих врожаїв, енергії, міцного здоров'я, щастя, добра та миру.

Детальніше...

Сторінка 1 з 46