Прийняли звернення з актуальної проблематики

17 вересня відбулося перше пленарне засідання сорокової позачергової сесії Гадяцької районної ради шостого скликання. У його роботі взяв участь голова райдержадміністрації, депутат районної ради Олексій Матюшенко, міський, сільські голови, керівники управлінь, відділів райдержадміністрації, державних підприємств, установ, організацій. Вів пленарне засідання голова ради Володимир Нікітенко.

Депутати внесли зміни до районного бюджету на 2015 рік та до ряду районних програм: економічного і соціального розвитку Гадяцького району на 2015 рік, цільової Програми покращення соціального обслуговування найбільш вразливих верств населення у 2015 році; комплексної Програми соціального захисту осіб з обмеженими фізичними можливостями, учасників АТО та мобілізованих на 2013-2020 роки; Програми інформатизації Гадяцького району на 2015 рік; Програми забезпечення виконання Гадяцькою районною державною адміністрацією делегованих їй районною радою повноважень; Програми увічнення пам’яті видатних земляків на 2015 -2017 роки.

Зокрема, 897,5 тис. грн розподілено на ремонт доріг місцевого значення , 50 тис. грн – на друк бланків заяв, декларацій для призначення субсидій; 50тис. грн – на оздоровлення демобілізованих військовослужбовців – учасників АТО та членів їх сімей.

Сесія прийняла Звернення до Державного агентства автомобільних доріг України та Служби автомобільних доріг у Полтавській області про виділення коштів на ремонт відрізку дороги державного значення Т-19-04 Білопілля – Терни – Л.Долина – Гадяч (в межах Гадяцького району) та Звернення депутатів до обласної ради щодо виділення коштів на створення Центру військово – патріотичного виховання молоді та вшанування пам’яті учасників воєн ХХ – ХХІ століть на базі Державного навчального закладу «Гадяцьке вище професійне аграрне училище».