Відбулася сесія районної ради

6 жовтня відбулося друге пленарне засідання 40 позачергової сесії Гадяцької районної ради шостого скликання. У її роботі взяли участь голова райдержадміністрації Олексій Матюшенко, заступник голови райдержадміністрації Сергій Бондаренко, міський, сільські голови, керівники управлінь, відділів райдержадміністрації. Вів пленарне засідання голова районної ради Володимир Нікітенко.

Депутати внесли зміни до Програми економічного і соціального розвитку Гадяцького району на 2015 рік, виділивши кошти на поточний ремонт мереж водопостачання, теплопостачання та засобів протипожежного захисту в Гадяцькій гімназії ім. О. Пчілки – 17 тис. грн; поточний ремонт приміщень із заміною окремих віконних конструкцій в СШ І-ІІІ ст. №2 імені М. Драгоманова – 20 тис. грн та СШ І-ІІІ ст. №4 – 20 тис. грн; реконструкцію системи опалення Книшівської АЗПСМ в с. Книшівка; поточний ремонт відрізку дороги Хитці-Плішивець – 200 тис. грн. та Гадяч-Великі Будища – 120 тис. грн.

Зміни внесли і до районної комплексної Програми соціального захисту осіб з обмеженими фізичними можливостями, учасників АТО та мобілізованих на 2013-2020 роки, виділивши кошти у сумі 80 тис. грн на оздоровлення правоохоронців, які брали участь в АТО на Сході України.

Сесія районної ради вирішила прийняти право на здійснення видатків на виконання делегованих державних повноважень у галузі «Охорона здоров'я» від Гадяцької міської ради у 2016 році.

Відповідно до затверджених змін та доповнень, депутати внесли зміни до районного бюджету.

В обговоренні внесених на розгляд сесії питань активну участь взяли депутати районної ради Олександр Мигаль, Анатолій Цимбал, Олександр Міняйло, Надія Коваленко, Віктор Оробей, Петро Пилипенко та Олексій Матюшенко.