Сесія Гадяцької районної ради

Минулого тижня відбулася п’ята сесія Гадяцької районної ради шостого скликання. У її роботі взяли участь депутати Полтавської обласної ради Анатолій Попельнюх та Володимир Беседа - голова райдержадміністрації, міський, сільські голови, керівники управлінь, відділів райдержадміністрації, державних підприємств, установ, організацій. Вів пленарне засідання голова районної ради Олександр Міняйло.

Депутати заслухали та обговорили інформацію про стан боротьби із злочинністю, охорони громадського порядку та результати діяльності начальника Гадяцького РВ УМВС України в Полтавській області та прокурора Гадяцького району за період з 01.09.2010 до 01.03.2011.

Також депутати схвалили зміни до показників районного бюджету на 2011 рік, прийняли рішення про отримання позички для покриття тимчасових касових розривів в ГУДК у Полтавській області, фінансову підтримку ветеранської організації.

Прийнято дві програми: Програму розвитку поштового зв’язку в Гадяцькому районі на 2011 рік та Програму соціального розвитку сільських населених пунктів на 2011 рік.

Розглянуто питання щодо бухгалтерського обліку в закладах і установах освіти, культури, що фінансуються з районного бюджету, оптимізації мережі установ охорони здоров’я та внесення змін до Статуту Гадяцької центральної районної лікарні. Утворено Гадяцьку районну централізовану бібліотечну систему.

Депутати підтримали проведення щорічного конкурсу „Краща рада року“ та вирішили ряд майнових питань.