Відбулася сесія Гадяцької районної ради

Днями відбулася сорок перша позачергова сесія Гадяцької районної ради шостого скликання. У її роботі взяли участь голова Гадяцької райдержадміністрації, депутат районної ради Олексій Матюшенко, заступники голови райдержадміністрації Іван Волощук та Сергій Бондаренко, керівники управлінь, відділів райдержадміністрації. Вів пленарне засідання голова районної ради Володимир Нікітенко.

Депутати внесли зміни до Програми економічного і соціального розвиткуГадяцького району та районного бюджету на 2015 рік.

Сесія затвердила виділення 200 тис. грн., перерахованих від ГПУ «Нафтогазвидобування», на поточний ремонт відрізку дороги Хитці-Плішивець, 10 тис. грн. субвенції Бобрицької сільської ради на проведення поточного ремонту неврологічного відділення центральної районної лікарні, 6,1 тис.грн. субвенції Гречанівської сільської ради на виплату заробітної плати на заходи із позашкільної роботи з дітьми, 1,5 тис. грн. субвенції Гадяцької міської та Бобрицької сільської рад на Регіональний ландшафтний парк «Гадяцький», 20 тис. грн. субвенції Великобудищанської сільської ради на придбання сечового аналізатора в амбулаторію загальної практики сімейної медицини.