Розглянули сесійні питання

23 жовтня під головуванням Володимира Нікітенка відбулася 42 сесія Гадяцької районної ради шостого скликання за участі голови райдержадміністрації Олексія Матюшенка, першого заступника голови райдержадміністрації Івана Волощука, міського, сільських голів, керівників управлінь, відділів райдержадміністрації.

Депутати заслухали та взяли до відома звіт голови районної ради про діяльність з вересня 2014 по вересень 2015 року. Володимир Нікітенко подякував усім колегам-депутатам районної ради, міському та сільським головам, керівникам установ, працівникам структурних підрозділів райдержадміністрації, територіальних підрозділів центральних органів виконавчої влади за роботу, порозуміння, активну підтримку спільних ініціатив.

Сесія затвердила звіт про виконання районного бюджету за 9 місяців 2015 року: по доходах загального фонду у сумі 170222,5 тис. грн; спеціального – 8006,1 тис. грн.; по видатках загального фонду у сумі 163450,3 тис. грн; спеціального – 6551,1 тис. грн.

Депутати внесли зміни до Програми економічного і соціального розвитку Гадяцького району на 2015 рік; Програми розвитку малого і середнього підприємництва у Гадяцькому районі на 2015 рік; Програми забезпечення виконання Гадяцькою районною державною адміністрацією делегованих їй районною радою повноважень на 2015 рік; Програми забезпечення пожежної безпеки Гадяцького району на 2011-2015 роки; Комплексної програми профілактики злочинності та правопорушень на 2011-2015 роки; Програми підготовки юнаків до військової служби та призову до лав Збройних сил України та інших військових формувань на 2015 рік; Пограми підтримки діяльності громадських організацій інвалідів, воїнів-інтернаціоналістів, ветеранів війни та праці на період 2015-2016 роки; Програми розвитку регіонального ландшафтного парку «Гадяцький» на 2015-2017 роки; Програми розвитку архівної справи в Гадяцькому районі на 2014-2015 роки; Програми інформатизації Гадяцького району на 2015 рік. Відповідно до затверджених змін та доповнень, внесено зміни до районного бюджету.

Після розгляду земельних питань сесія не підтримала рішення про затвердження технічної документації з нормативної грошової оцінки земельних ділянок на території Качанівської сільської ради та вирішили довивчити і розглянути їх на наступних пленарних засіданнях.

У різному виступили депутати районної ради Олег Березенко і Валерій Мотрич, які закликали представників окремих політичних партій вести чесну передвиборчу агітацію та подякували виконавчому апарату районної ради за роки співпраці. Міський голова Тетяна Савченко також подякувала усім за співпрацю за 3 періоди її каденції на посаді. Заключне слово сказав голова райдержадміністрації Олексій Матюшенко, у якому подякував депутатському корпусу за підтримку рішень, важливих для життя нашого району.