Відзначили професійне свято культпрацівників

9 листопада у Гадячі працівники і ветерани культури, аматори народного мистецтва району відсвяткували професійне свято, з чим їх на урочистостях вітали голова районної ради Володимир Нікітенко, голова райдержадміністрації, депутат районної ради Олексій Матюшенко, заступник міського голови Михайло Харлан, директор Гадяцького училища культури ім. І.П.Котляревського, Заслужений працівник культури України Анатолій Насменчук.

Привітала колег і начальник відділу культури райдержадміністрації Лариса Труш, яка подякувала районному керівництву за підтримку, адже цьогоріч на заклади культури, бібліотеки, районний музей, придбання апаратури, сценічних костюмів у районі використано 2 млн грн.

За вагомий внесок у розвиток української культури, високий професіоналізм та з нагоди професійного свята кращих культпрацівників району відзначено грамотами і подяками районної ради та райдержадміністрації, міської ради, відділу культури райдержадміністрації. Гарний та піднесений настрій колегам подарували творчі колективи районного Будинку культури.