До дня працівників сільського господарства

13 листопада у Гадячі відбулися районні урочистості з нагоди Дня працівників сільського господарства. Це свято зібрало посадовців, керівників агроформувань, невтомних трудівників полів і ферм, організаторів сільськогосподарського виробництва, заслужених працівників сільського господарства, ветеранів, усіх, хто причетний до обробітку землі, збирання та заготівлі її плодів, розвитку різних галузей сільського господарства, виробництва та переробки продукції сільського господарства.

З вітальними словами до учасників святкового дійства звернулися голова районної ради Володимир Нікітенко, голова райдержадміністрації, депутат районної ради Олексій Матюшенко, голова Ради сільгоспвиробників району, депутат районної ради Олександр Сухань, голова районної організації профспілки працівників агропромислового комплексу Микола Куліш. Вони подякували усім, хто розумом і руками, серцем і душею, у селі та в місті долучаються до вирішення продовольчої безпеки району, області та України, керівникам сільгосппідприємств, які підтримують соціальну інфраструктуру району – школи і дитячі садочки, амбулаторії і ФАПи, будинки культури і клуби.

Начальник управління агропромислового розвитку райдержадміністрації Валерій Гавеля повідомив, що за 10 місяців цього року аграрії району зібрали 219 тис. тонн зерна, що на 13 тис. тонн більше за відповідний період минулого року. За результатами роботи галузі тваринництва по основних рейтингових показниках серед районів області Гадяцький займає 12 місце, в тому числі по отриманню приросту поголів’я ВРХ, по кількості поголів’я ВРХ та по виробництву молока – 2 місце. Наразі у господарствах району налічується 18,5 тис. поголів’я ВРХ, в тому числі 8,5 тис. корів.

За сумлінну працю,високий професіоналізм,вагомий внесок у розвиток сільськогосподарського виробництва та з нагоди професійного свята керівники та працівники галузі отримали медалі, грамоти і подяки.

Урочистості продовжилися святковим концертом за участі творчих колективів району.